Zaproszenie na I przegląd krótkich form profilaktyczno-teatralnych Szkolnych Kół Caritas

Caritas Diecezji Łomżyńskiej zaprasza Szkolne Koła Caritas Koordynatorów szkolnych oraz Uczniów uczestniczących w  kampanii społecznej dotyczącej agresji rówieśniczej „Otwórz oczy” do udziału w I przeglądzie krótkich form profilaktyczno – teatralnych Szkolnych Kół Caritas w dniu 30 maja 2009 r. Spotkanie to będzie uroczystym zakończeniem kampanii.

Bardzo gorąco zapraszamy Dyrekcję, Grono Szanownych Nauczycieli, Rodziców oraz całą Społeczność Szkolną do uczestnictwa w przeglądzie w roli widza. Zapraszamy również wszystkie Szkolne Koła do uczestnictwa w spotkaniu w roli widza.
   Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane będą do dnia 28.05.2009r w Biurze Caritas Łomża.

Ramowy program spotkania:
09.00 – 10.00   Msza Święta  /Kościół Rektoralny pw. Wniebowzięcia NMP, Łomża Pl. Jana Pawła II, 1 – przy Wyższym Seminarium Duchownym/
10.15 – 14.00   Przegląd krótkich form profilaktyczno – teatralnych   / Katolickie Gimnazjum i Liceum im. S. Wyszyńskiego w Łomży ul. Sadowa 12/
14.00 – 14.30  Ogłoszenie wyników , wręczenie nagród

Koordynatorów Szkolnych prosimy o przywiezienie dokumentacji z realizacji kampanii (etap I i II).