Zapraszamy do udziału w konkursie muzycznym dla członków i sympatyków Szkolnych Kół Caritas „Święta Katarzyna Labouré – pośredniczka Maryi”

Zapraszamy do udziału w konkursie muzycznym dla członków i sympatyków Szkolnych Kół Caritas: „Święta Katarzyna Labouré – pośredniczka Maryi”.
Kategoria muzyczna – poziom:
1) przedszkole i szkoła podstawowa kl. I – III,
2) szkoła podstawowa kl. IV – VI,
3) szkoła podstawowa kl. VII – VIII
4) szkoła średnia

Kategoria muzyczna polega na napisaniu tekstu piosenki związanej z tematem konkursu do znanej melodii (1 zwrotka + refren). W tej kategorii uczestnicy mogą wziąć udział indywidualnie lub zespołowo.

Do etapu diecezjalnego w kategorii muzycznej szkoła może zgłosić jeden występ solo i zespół na każdym poziomie szkolnym.

Na zgłoszenia uczestnictwa, dokumenty do pobrania: https://lomzacaritas.pl/konkurs-muzyczny-dla-czlonkow-i…/ oraz podkłady muzyczne w formie mp3 do udziału w etapie diecezjalnym – kategoria muzyczna, czekamy do dnia 17.11.2023 r., e-mail: katarzynaszklarz@caritas.pl.

Wcześniejsze przesłanie (lub dostarczenie osobiste) podkładów pozwoli na sprawne przeprowadzenie konkursu.
Finał konkursu: 24 listopada 2023 r., Sala widowiskowa Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży, ul. Sadowa 12