Podsumowanie Wakacyjnej Zbiórki Żywności 2009

W sobotę 20 czerwca 2009 r. Caritas Diecezji Łomżyńskiej przeprowadziła zbiórkę produktów żywnościowych w 11 sklepach na terenie miasta Łomży. Wzięło w niej udział 75 wolontariuszy ze Szkolnych Kół Caritas, Parafialnych Zespołów Caritas oraz 59 Drużyna Harcerska „Ptaki – Ptakom”.

Podczas zbiórki zebrano ponad 500 kg żywności i 1900 zł trafiło do puszek Caritas.

Dziękujemy wszystkim ludziom za Dar Serca, Wolontariuszom za pomoc i udział w akcji, Kierownikom i Personelowi sklepów: Biedronka (ul. Dworna, ul. Al. Legionów, ul. Łagody, ul. Wyszyńskiego), PSS „Społem”, Feniks, Market D1, Lux „Społem”, Farmer, Polo Market, Stokrotka (Al. Piłsudskiego) za ich życzliwość.

Pozyskane produkty zostaną przekazane ośrodkom w których wakacje będą spędzać dzieci z najuboższych rodzin diecezji łomżyńskiej oraz placówkom organizującym wypoczynek letni dla dzieci biednych i potrzebujących.