PIELGRZYMKA DO MEDJUGORJE – MAKARSKA RIVIERA W DNIACH 28.04-06.05.2023

Dane adresowe:
ul. Kościuszki 10, 19-300 Ełk

Dane kontaktowe:
tel./fax.: 87 732 81 57 (pon. – pt. godz. 09:00 – 15:30)
kom.: 604 49 86 49
e-mail: bptemanuel@wp.pl
e-mail: biuro@pielgrzymki-zagraniczne.pl

Termin od: 28.04.2023 do: 06.05.2023

Czas trwania: 9 DNI

Cena: 800 PLN + 250 EUR

1 dzień

04:00 – Wyjazd z Ełku – Plac Katedralny. Msza Święta na Jasnej Górze, Przejazd do Czech do hotelu, obiadokolacja, nocleg

2 dzień

Śniadanie, Msza Święta. Przejazd przez Czechy, Słowację Węgry i Chorwację do Medjugorje (przyjazd w późnych godzinach wieczornych ok. 22:00). Zakwaterowanie w pensjonacie, obiadokolacja, nocleg.

Od 3 do 7 dnia

Pobyt w Medjugorje. Codziennie – wspólny różaniec, wieczorna Msza Święta i nabożeństwa międzynarodowe. Wspólna Droga Krzyżowa na górę Kriżewac. Wspólne wejście na Wzgórze Podbrdo. W miarę możliwości spotkania z Ojcami Franciszkanami i Wizjonerami, oraz spotkania we Wspólnocie Canacolo i Błogosławieństw. W jednym dniu Msza Św. w Tihalinie. W wolnym czasie wyjazd nad wodospady.

W tych dniach 2 posiłki dziennie: śniadanie i obiad.

8 dzień

Śniadanie. Przejazd do Chorwacji Msza Święta w Veprić. Kilkugodzinny pobyt nad morzem.  Przejazd do w hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

9 dzień

Msza Święta, śniadanie, przejazd do Polski. . Przyjazd do Ełku ok. 24 00

Świadczenia

– przejazd autokarem kl. turystycznej
– 8 noclegów w hotelach i pensjonacie w pokojach 2,3,4 os.
– wyżywienie wg programu.
– ubezpieczenia turystyczne KL i NNW
– obsługa pilota i opieka duszpasterska
– TFG 10 zł (Turystyczny Fundusz Gwarancyjny) i TFP

Uwagi

– Wskazane jest wyrobienie karty EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) w NFZ
– Zabieramy ze sobą m.in. : radio ze słuchawkami lub telefon komórkowy z funkcją radia – tłumaczenie mszy św. na język polski, stroje kąpielowe, nakrycie głowy, suchy prowiant.
– Osoby mogą dodatkowo ubezpieczyć się indywidualnie od chorób przewlekłych.
– Możliwość dołączenia do grupy w Łomży, Warszawie – Dworzec Zachodni, Częstochowie.

Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w programie w przypadku zaistnienia sytuacji niezależnych od organizatora.