Niepełnosprawna Alicja marzy o protezach. Pomóżmy jej.

Alicja jest niezwykłą dziewczynką. Mimo poważnej niepełnosprawności i ograniczeń żyje prawie tak jak jej rówieśnicy. Uwielbia pływać. W wodzie czuje się jak rybka, wolna i swobodna.

Alicja lubi rysować i malować, ale tak najbardziej to lubi chodzić do szkoły i uczyć się. Jest ambitna, zależy jej na dobrych ocenach. Ma w sobie otwartość i ciekawość świata. Zgłasza się do nowych zajęć, aktywnie uczestniczy w szkolnych zajęciach.

W klasie Alicja jest poważana i szanowana, ma dużo koleżanek.

– Alicja ma w sobie charyzmę. Jest oryginalna, pomysłowa, myśląca. Ludzie bardzo ją lubią i chętnie z nią przebywają. – opowiada mama Alicji

– Moja córka chce być samodzielna i niezależna. Niedawno zaczęła wracać sama ze szkoły. To prawie 2 kilometry od domu. – dodaje

Rodzice Alicji od początku robili wszystko, aby stworzyć sprzyjające warunki do budowania niezależności Alicji. Jej pokój i łazienka zostały zbudowane tak, żeby sama mogła wykonywać większość codziennych czynności.

Alicja marzy o samodzielnym chodzeniu. Do tego potrzebne są protezy. Ich koszt przekracza możliwości finansowe rodziny dlatego potrzebna jest pomoc.

Mamy szansę spełnić marzenie Alicji. Każda wpłacona złotówka zostanie wykorzystana na zakup najlepszych protez dla Alicji.

Więcej informacji tutaj: https://www.uratujecie.pl/potrzebujacy/AlicjaK