Finał konkursu diecezjalnego dla członków i sympatyków SKC o św. Janie i jego ewangeliach.

Za nami finał konkursu diecezjalnego dla członków i sympatyków Szkolnych Kół Caritas! Aż 28 3-osobowych drużyn przystąpiło do rozwiązywania zadań o św. Janie i jego ewangeliach.
Współorganizatorem konkursu i miejscem finału była Szkoła Podstawowa nr 5 w Łomży.
Za przygotowanie merytoryczne zestawu pytań i odpowiedzi z poszczególnych kategorii, odpowiedzialne były: Pani Maria Rainka, Pani Barbara Salwa.
Uroczysta msza święta (po której odbyło się nagrodzenie uczestników) została odprawiona w parafii pw. św. Brunona w Łomży.
Serdecznie dziękujemy współorganizatorom, uczestnikom konkursu, opiekunom SKC za udział i pomoc w organizacji konkursu!
Do zobaczenia za rok!